mama projektuje
Mama projektuje

Niedawno dowiedziałam się że zostanę Mamą. Wyobrażacie to sobie? Będę dla kogoś najważniejszą osobą na świecie! Autorytetem który podpowiada jakim być człowiekiem. Już nie mogę się doczekać, aż opowiem tej małej istotce o Mikołaju, wróżkach, jednorożcach i o tym że marzenia się spełniają. Będę dla tej istotki rysować, projektować, oraz kreować piękny i kolorowy świat. Postanowiłam, że skoro będę to wszystko tworzyć to mogę równie dobrze wrzucać to do sieci, aby korzystały z tego inne mamusie. Dlaczego? Bo świat dzieci i mam powinien być cudownym i magicznym światem pełnym szczęścia i bezpieczeństwa.

Wszystkie materiały z cyklu Mama Projektuje właśnie na tej stronie. Z czasem będzie ich coraz więcej. Postaram się też dorzucać różne ciekawostki, ale przede wszystkim planuję dodawać projekty które będą użyteczne dla mam, albo po prostu ładne.

Czy będzie to coś kosztować?

Nie! Wszystkie projekty będą do pobrania za darmo.

Gdzie w takim razie znajduje się haczyk? Musicie posiadać drukarkę, bądź mieć do niej dostęp, aby sobie te projekty wydrukować, tylko tyle, więcej nic :)

Urodzinowa przypominajka na cały rok

Urodzinowa przypominajka na cały rok – pobierz za darmo

By | Mama Projektuje | No Comments
W natłoku informacji i przy chronicznym braku czasu zdarzyło mi się kilka razy zapomnieć o rodzinnych urodzinach. Kiedy natomiast rodzina się powiększa i nagle trzeba zapamiętać urodziny, teściów, szwagrów, szwagierek i ich dzieci to problem urasta czasem do  dość przerażających rozmiarów. Co zrobić, aby nie znaleźć się w niezręcznej sytuacji zapominalskiego? Read More

Co możesz zrobić ze swoim życiem

Co możesz zrobić ze swoim życiem? – pobierz za darmo

By | Mama Projektuje | No Comments
Dochodzisz czasem do takiego punktu w życiu, że coś tam osiągnęłaś, albo i nie. Albo uważasz , że osiągnęłaś za mało, albo za późno, albo ogólnie wszystko jest nie tak jak miało być? Potrzebujesz czasem motywacji? Ja potrzebuję jej non stop! Dlatego zapełniam dom rożnego rodzaju bzdurami, małymi liścikami, cytatami, a okazjonalnie cytatami w większym formacie!
Read More

Lista rzeczy do zrobienia

Lista rzeczy do zrobienia – pobierz za darmo

By | Mama Projektuje | No Comments
Odkąd zaszłam w ciążę mam niesamowite problemy z pamięcią. Dlatego moim najlepszym przyjacielem stał się ostatnio długopis i  tzw. „listy rzeczy do robienia”. Do tego jak człowiek nagle znajdzie się w tym błogosławionym stanie to okazuje się, że ilość rzeczy do zrobienia się podwaja, albo potraja. Co zrobić, aby nie zwariować? Spisywać, spisywać i jeszcze raz spisywać. Innej opcji nie ma :)
Read More

mama projektuje

Mama projektuje!

By | Mama Projektuje | One Comment
Mama projektuje czyli nowy cykl na blogu.
Niedawno dowiedziałam się że zostanę Mamą. Wyobrażacie to sobie? Będę dla kogoś najważniejszą osobą na świecie! Autorytetem który podpowiada jakim być człowiekiem. Już nie mogę się doczekać, aż opowiem tej małej istotce o Mikołaju, wróżkach, jednorożcach i o tym że marzenia się spełniają. Read More