BlytheConPolska

Pierwszy Blythecon w Polsce

By | Ilustracje i komiksy, Lalki i zabawki, Wydarzenia | No Comments
BlytheCon to impreza organizowana przez entuzjastów lalki Blythe. Spotkanie organizowane jest i prowadzone w całości przez wolontariuszy. Celem BlytheCon zawsze jest dobra zabawa i wymiana doświadczeń na temat wielkogłowej lalki. Blythecon odbywa się na całym świecie od 2009 roku. Do Polski zawitał po raz pierwszy w 2015 gdzie zorganizowany  został przez fantastyczne dziewczyny prowadzące grupę Blythe Polska. Więcej o samym spotkaniu przeczytacie TUTAJ.

A co ja mam z tym wszystkim wspólnego?

Read More

noc muzeów

NOC MUZEÓW 2010 Warszawa

By | Wydarzenia | No Comments

Czas rozpoczęcia: 15 maja 2010 o 19:00
Czas zakończenia: 16 maja 2010 o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Osobiście, po raz kolejny świetnie się bawiłam. Dużym zaskoczeniem był fakt naprawdę dobrej wystawy Plakatu współczesnych Indian w BUW’ie.
Natomiast wystawa aktu na którą tak liczyłam, wcale nie była taka fajna.
Nie mogę się już doczekać kolejnej Nocy :)

Read More

wystawa

Ilustracja 2010 – Warszawa

By | Wydarzenia | No Comments

Ilustracja 2010
Czas rozpoczęcia: 21 kwietnia 2010 o 18:30
Czas zakończenia: 16 maja 2010 o 00:00
Lokalizacja: Sinfonia Varsovia nowa siedziba
Ulica: Grochowska 272
Miejscowość: Warszawa, Poland

Byłam na wernisażu i muszę powiedzieć, że czegoś takiego sie nie spodziewałam! Każda sala zaaranżowana była w wyjątkowy sposób, ilustracje są wspaniałe i do tego kilka sal z telewizorami na których można oglądać reklamy. Mi najbardziej spodobały się cinematiki z Wiedźmina, oraz Kinematograf pana Bagińskiego :)
Naprawdę gorąco polecam tą wystawę :)

Read More

Noc Muzeów

Noc Muzeów 2009

By | Wydarzenia | No Comments

Tak jak zeszłoroczna Noc Muzeów w Warszawie przeszła moja najśmielsze oczekiwania, tak w tym roku było zupełnie odwrotnie. Gdyby nie wystawy na ASP nigdzie nie udało by mi się wejść. Miałam okazję zobaczyć Animalite, międzynarodowy projekt poświęcony europejskiej sztuce ilustracji inspirowanej tematyką zoologiczną. Druga wystawa, którą widziałam zatytułowana była Młoda polska ilustracja. Spychacze ukazywała dokonania młodych artystów książki.

noc